22 Temmuz
Yorum Yap
#10689887

Bidolubaski.com Tamamen Yanıltıyorlar!

"Merhaba süleyman süngü, bidolubaski.com'a hoş geldiniz! Kartvizitlerde ilk siparişinize özel %40 indirim için kupon kodu: bidoluck40i Kartvizit indirimi Şeffaf ve Plastik Kartvizit için geçerli değildir. İndirimden faydalanabileceğiniz son tarih: 31/12/2018 Siteye üye girişi yaparak ve ardından ödeme sayfasında ilgili alana kupon kodunu girerek indirimden hemen yararlanabilirsiniz. Siparişinizi size ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz! Bidolubaski.com Ekibi" Yukarıda görüldüğü üzere bana %40' lik bir indirim verildiğinden bahsedilmektedir.


Bu bana mail olarak gelmiştir. Bende bu maile istinaden ilgili kartvizit çalışmamı yaparak, siteye yükleme yaptım. Sonrasında ise 76.44 TL KDV dahil plastik kartviziti doğal olarak %40' lik indirim alarak sipariş etmek istedim. 76.44 TL'den %40 indirim yapılınca 45.87 TL'ye düşüş olması gerekirken. İndirim yerine bindirim yapılmıştır. Site üzerinden bu işlem olmadı. Acaba bir sorun veya hata olduğunu düşünerek mail attım ancak gelen mail gerçekten çok anormal.


Ben bana yapılan hatanın düzeltilmesi ve ticaretin etik kurallar içerisinde yeniden tesis edilmesini beklerken aksine tam tersi bir mail geldi. Aşağıda görüldüğü üzere bu hata ve yanıltıcı reklam halen savunulmaktadır. Şimdi özellikle şunu belirtmek isterim Bidolubaskı üzerinden verdiğiniz siparişlerde kesinlikle indirim söz konusu değildir.

Kırşehir 1.475 Okunma

Cevaplar

  • Bidolubaski.com Temsilcisi28 Temmuz

    Sayın Süleyman S.; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm talepleri, her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirdiğimizi özellikle belirtmek isteriz. Size gelen bilgi mailinde yer alan şeffaf kartvizit ürümüzde geçerli olmayan %40 indirim kuponunu, başka kampanyalar ile birleştirilemeyeceğini belirttiğimiz kampanya zamanında kullanmaya çalıştığınız için hesapladığınız fiyattan satın alma yapamadığınızı paylaşmak isterim. "Merhaba süleyman süngü, bidolubaski.com'a hoş geldiniz! Kartvizitlerde ilk siparişinize özel %40 indirim için kupon kodu: bidoluck40i Kartvizit indirimi Şeffaf ve Plastik Kartvizit için geçerli değildir” Saygılarımızla. Bidolubaskı Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler