20 Mart 2014

Bianchi Bisiklet'ten Ürün Satışından Sonra Hizmet Alamıyorum

Bianchi marka Alikut modeli iki adet bisiklet almıştım. İkisi de sele borusunun altından çatladı. Alırken 10 yıl ömrü olduğunu söylemişlerdi fakat 3 yıl sonra çatlak oluştu. Yetkililerle görüştüm firmaya ulaştım ama 3 ay beni oyaladılar kimseden olumlu bir cevap alamadım. Gittim merida marka kadro aldım çok memnunum. Bianchi marka bisikleti satarken çok iyi ama sonrasında hizmet yok.

Musa 2.889 Okunma

Cevaplar

  • Musa28 Kasım 2014

    Hiçbir şekilde memnun kalmadım.Mailime çok geç cevap geldi.Doğru ve bilinçli kullandığım halde sorun yaşadım yardımcı olmadınız.Bir daha biancihi kullanmayacağım.

  • Bianchi Bisiklet Temsilcisi24 Kasım 2014

    Merhaba, Yıllardır aynı boy kadrolu bisiklet kullanmak, doğru ölçüdeki bisikleti kullanmak anlamına gelmemektedir. Sele borusu, kadro üçgeninin birleştiği yerin alt kısmından itibaren aşağıya en az 10 cm inmelidir. Bunun dışındaki kullanımlarda kadro sele kelepçesinin olduğu yerin alt kısmından kırılır. Ayrıca bu ve benzeri bakım/onarım/değişim işlemleri servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Garanti belgeniz, faturanız ve bisikletinizle servisimize müracaat etmelisiniz. Servisimizin tutacağı raporun bize iletilmesi ile işlem başlayacaktır. Bu süreçte değerlendirme yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bu işleme başladığınızda bize de iletirseniz kontrol ederiz. İyi günler dileriz. S. S.Hizmetler

  • Bianchi Bisiklet Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Sayın Musa YILDIZ Merhaba, mesajınıza geç cevap verdiğimişz için özür dileriz. Bisiklet alırken önemli noktalarında biri de kadro boyunun kullanıcıya göre ölçüde olmasıdır. Küçük ölçüde alınan ve sele borusu yukarıda kullanılan bisikletlerde sele borusunun girdiği noktada zaman zaman çatlamaların meydana gelmesi normaldir. Bisikletinize ait Kullanım kılavuzları bu konularda size yol gösteren rehberdir. Saklama koşulları, bakımlar, garanti, sürüş, güvenlik ve iletişim bilgilerine kadar bir çok konuyu içerisinde bulabilirsiniz. Sorununuz çözülmediyse lütfen bizimle iletişime geçiniz. mail.: [email protected] tel:0236210045/113 iyi günler dileirz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön