26 Ekim 2016

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Bir Küfür Etmedikleri Kaldı

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Eyüp Sultan Ek Hizmet Binası Spor Hekimliği Polikliniğinden randevumu alarak muayene oldum ve doktor T*** S***'nın gerek gördüğü üzere MR ve kemik sintigrafisi çekilmem icap etti. Hemen ertesi gün hastanenin merkez yerleşkesine giderek MR ve Sintigrafi çekilmek istediğimi söyledim. Gerekli ödemeleri yaptıktan sonra bana her iki çekim içinde ayrı tarihler verildi. Verilen tarihlerde çekimi gerçekleştirdim.

Sonuç için ayrı bir tarih daha verildi, belirtilen tarihte giderek sonuçlarımı aldım. Fakat MR çekiminin sağlıklı tamamlanamadığı 2 gün sonra tekrar gelmem gerektiği söylendi. Yani bu süreç bilerek ve isteyerek sürüncemeye bırakılmıştır. Sonuçları aldığım gün doktora göstermek için hastaneye gittiğimde muayene üzerinden 10 gün geçtiği ve sonuç göstermek için yeni kayıt yani yeni ödeme yapmam gerektiği söylendi, itiraz ettim...

Serhat 9.327 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 18 Kasım 2016

    Böyle bir sosyal mecranin varlığından bile habersiz, cevap vermyen bir kurumla karşı karşıyayız.

  • Serhat 25 Ekim 2016

    Barbaros Hayrettin G. en yetkili kişinin kendisi olduğunu söyleyerek bana sokak jargonu ile karşılık verdi. Sorularıma yanıt alamadım. Sağlık Genel tebliğine göre üzerinden 10 gün geçen muayeneler için yeni kayıt açılabilirmiş. Muayeneye MR a Sintsgrafi ye para verdiğimiz yetmiyor bir de sonuçlarımızı göstermeye mi para verelim. Bunu yapan hastane falan değil, adi bir ticarethanedir. Tüm nüfuzumla Anti Reklamınızın her mecrada yapılacağından emin olabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön