12 Mart
#11704237

Beysaat'te Satış Sonrasında Fiyasko!

Morhipo'dan satın aldığım Michael Kors marka MK4294 model saat birkaç saatlik kullanım sonucu parçalara ayrıldı!


Tüketici Hakem Heyeti'nin kullanıcı haklarına güvenerek ürünü 02.03.2019 tarihinde garanti veren Beysaat firmasının Maslak'ta bulunan servisine götürdüm. Ürünü teslim aldıklarına dair bir evrak/form teslim edilmedi. 10 gün boyunca kendilerini her gün aramama rağmen bilgi alamadım. Değişim talebimi iletmeme rağmen onayım alınmadan onarım yapıldı. Talebimi ve haklarımı ilettiğim hanımefendi talepleri kendisinin değerlendirdiğini belirtip değişim yapamayacaklarını ifade etti! Bireysel olarak bir kişinin yasa hukuk tanımadan kendince süreç belirlemesi firmanın tekdüzeliğini yeterince ispatladı.


Artık orijinalliğinden dahi şüphe ettiğim saatin bana gönderimini sağlıyorlar.
Tarafınızdan değişim talebim hakkında bir dönüş olmaması halinde ilgili markanın Türkiye Distribütöründe orijinallik kontrolü yaptırıp THH başvurusunda bulunacağım. Sonuçları ilgili firmanın tüm satış kanalları ve sosyal medya mecralarında paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Vahide Vahide 4.964 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vahide'nin Teşekkür Mesajı24 Nisan

    Firmadan yetkili Kerim Bey, üründe yaşanan sorunlar nedeniyle istediğim farklı bir model ürün ile değişim yapılmasını sağlamıştır. İlgi ve alakası nedeniyle kendisine teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları