08 Ağustos
#12405708

Beysaat'in İlgisizliği ve Yardımcı Olmamaları

Beysaat'ten bana hediye edilen saatin temizliği ve bakımı hakkında bilgi almak için aradığım firmanın sözde müşteri temsilciliğini yapan çalışanları bana hiçbir şekilde bilgi vermemiştir.


Öğrenmek istediğim bu işlemin garanti kapsamına girip girmediği hakkında bilgi almaktı sadece buna rağmen ısrarla bana saatin modelini kodunu vs. Sorarak oyalaması hiç hoş ve kurumsal bir hareket değildi saatin markası Daniel wellington modeli hasır altın rengi çelik Kordon bayan saati olduğunu söylememe rağmen ısrarla modeli anlamadığını görmesi gerektiğini söyleyip bana boşu boşuna zaman kaybettirmiştir.


Böyle bir firmayla kendi isteğim dışında bana hediye alınmış olan bir saat için muhatap olmak zorunda kaldığım için gerçekten çok pişmanım. Umarım hizmetlerini bir an önce iyileştirirler.

Sümeyra Sümeyra 7.174 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sümeyra'nın Teşekkür Mesajı03 Eylül

    Kerim beye teşekkürlerimle. Konu ile ilgili olarak tarafıma ulaşarak gayet hoşgörülü ve anlayışlı bir şekilde benimle, sorunumla ilgilenip en kısa süre içerisinde işlemimi halletmek adına bana yardımcı oldu. Kendisinin ilgisi ve alakasına profesyonelliğine ve kriz yönetme tavrından çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları