16 Mayıs 2018
#10447854

Beysaat Ürünleri Replika Olabilir, Garanti Kapsamını Hiçe Sayıyorlar

1v1y.com aracılığıyla buradan Fossil marka bir saat aldım ama almaz olaydım. Saati aldığım ilk gün saatin pimi çıktı. 1-2 ay sonra da kordonu yırtıldı. Ürünlerin replika olduğundan şüpheleniyorum. Diğer şikayetçiler de replika olduğunu yazmış. Bu bir tesadüf mü bilmiyorum. Saatin garantisi devam ettiği halde ve kullanıcı hatası değil dedikleri halde benden ücret talep ettiler. Neymiş efendim Kordon değişimi garanti kapsamına girmezmiş. Kullanıcı hatası olmadığını söyledikleri halde. Saatimi göndereli 3 ay oldu. Bana geri gönderin diyorum ama saatin nerede olduğunu bilen yok. Son durumu ne bilen yok. Aylardır perişanım. Aldığım hiçbir Fossil marka saat bu kadar kalitesiz çıkmamıştı. Saat alacaksanız başka firma bakın.

Gökçe Gökçe 7.131 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökçe'nin Teşekkür Mesajı20 Temmuz 2018

    Firma bana tam memnuniyet sağladı. Ücretsiz Kordon değişimi yaptı. Mağdur olduğum sürenin fazlası kadar da garanti süresini uzattı. Kerim beye teşekkür ediyorum. Tüm olumsuz düşüncelerimi yıktılar. Bir sonraki alışverişte görüşmek dileğiyle. İlginiz ve hizmetiniz için teşekkür ederim.

  • Gökçe26 Haziran 2018

    Firma üst düzey yetkilisi Sayın Kerim Yazıcının telefonu üzerine kendilerine teşekkür ederim. Saati kendilerine tekrar göndermemi ve onarım veya Kordon değişimi yapacaklarını söylediler. Anlayışı ve ilgisi için kendilerine teşekkür ederim. Bundan sonraki süreci buradan paylaşıp bilgilendirme yapacağım. İnşallah yaptığım şikayette haksız çıkarım ve yaptığım kötü yorumları silmek zorunda kalırım.

Ziyaretçi Yorumları