12 Kasım 2016
#6921282

Beyoğlu Göz Hastanesi İlgisizlik!

Eşimin göz ameliyatı yapıldı. Periyodik olarak 3 ayda genel kontrollerimiz var 10.11.2016'da olan randevumuz için Beylikdüzü'nden geldik ve bize doktorların olmadığını protokole gittiklerini söyleyip geri gönderdiler vatandaşın sigortası yokken para almadan bakmıyorlar para yatmadan ameliyat yapmıyorlar.


Bizim tüm bilgilerimiz var iken bir bildiri mesajı atmaları lazım değil mi bu davranış yanlış ben 2 yıl içinde belkide 100'den fazla kişiye referans olarak tedavi amaçlı gönderdim şu saatten sonra kesinlikle Beyoğlu Göz Hastanesine destek olmayacağım!

Murat Murat 13.091 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat11 Kasım 2016

    Eşimin göz amaliyatı yapıldı periyodik olarak 3 ayda genel kontrollerimiz var 10.11.2016 da olan randevumuz için Beylikdüzü'nden geldik ve bize doktorların olmadığını protokole gittiklerini söyleyip geri goderdiler vatandaşın sigortası yokken para almadan bakmıyorlar para yatmadan amaliyat yapmıyorlar bizim tüm bilgilerimiz var iken bir bildiri mesajı atmaları lazım değil mi bu davranış yanlış ben 2 yıl içinde belkide 100 den fazla kişiye referans olarak tedavi amaçlı gönderdim şu saatten sonra kesinlikle Beyoğlu göz hastanesine desdek olmayacağım

Ziyaretçi Yorumları