17 Mart
#11722911

Beyoğlu Göz Hastanesi Doktor Saygısızlığı!

İstanbul Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne İ*** D** Ç*** hanımefendi doktora gittik.


Bu doktora iki kere üst üste gittiğimiz için azar işittik. Birisi kontrol amaçlı randevuydu. Diğer ise randevusuzdu. Aşağıdan rica millet numara aldık. Önce numaralılara bakıldı sonra ise bizim gibi randevu almayan kişilere bakıldı. Burada her şey iyi gibi gözükebilir ama randevumuz yok diye bağırıp çocuklar gibi azar işitmemiz mi gerekiyor. İçeriye bir girdik resmen barut gibi bir bayan var. Yahu ben annemin yanında utandım. Sen nasıl bağırıyorsun kadına?


Dün size baktım bugün bakmıyorum de konu kapansın biz de odadan çıkıp gidelim. Hakkımız değildi deriz çıkıp gideriz.
İçeri giriyoruz ''bu ne ya böyle üst üste 2 kere geliyorsun'' diye fırça attı. Bir sürü laf söyledi. Bir sor bakalım keyfimizden mi geliyoruz. Üstelik son hasta olarak kapıdan içeri girdik bizden başka kimse yoktu. Yani başkasının hakkını yeme gibi bir söz konusu asla olmadı. Tırnakta melenom şüphesiyle gittik. Annem uzattı tırnağını bakmadı. Biz de gelişmiş aletler yok, git gelişmiş hastanelere göster dedi.


Yüzde de yeni ''ben'' annemin çıktı. Bari ona bakın dedik. Sinirle ayağı kalktı oradan bir mikroskop aldı 3 -5 saniye baktı bir şey yok dedi geri gönderdi.Ve kapıdan çıkarken bir sürü laf saydırdı. Ve bir daha sen özellikle randevusuz gelme özellikle seni randevusuz almayacağım dedi arkasından bağırdı.


Kadın mağdur mağrur sesi soluğu çıkmıyor annemin.Hangi anne azar işitmeyi hak eder doktordan? Bakmıyorum de olsun bitsin.
Sonra özel doktora gittik içeride 15 dakikaya kadar yakın kaldık bir dünya gereksiz yere para verdik. Sırf bu doktorun tutumu yüzünden. Hiç özel alete falan da gerek yokmuş. Diğer doktor da mercekle baktı.Yazık...


Allah kimseyi bir doktorun oğlu yanında annesini fırçalamayı düşürmesin. Annelerimiz ne çekiyor öyle: (

Gürkan Gürkan 9.391 Okunma 2
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları