Beymen'in Mağdur Eden Kampanyası.

Rafet Y. |

Beymen Armada mağazasından yılbaşı hediyesi 600 TL'ye kaban aldım, daha hediyeyi teslim etmeden benim aldığım ürünün fiyatının 350 TL düştüğünü gördüm. Mağaza personeliyle konuştuğumda hediye verdiğim kişi eğer ürünü değiştirmek isterse ürünün yeni fiyatından yani 350 TL'den değişim yapılacağını iletti. Sebebi ise benim daha önceki yaptığım alışverişten kazanmış olduğum 200 TL hediye çekini bu alışveriş için kullanmış olmammış. (bu arada ben kabana 400 TL Nakit verdim ve 200 TL hediye çeki kullandım şuan kaban 350 TL) sanki bana o hediye çekini bedava verdiler. Anlayacağınız eğer mağazaya tekrar uğramamış olsaydım rezil olacaktım. Gerçi iyi oldu bundan sonrada uğrayacağımı sanmıyorum.

Etiketler :

Fiyat Kampanya-Taksit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rafet Y.
  10 Ocak
  13:35

  beni aradılar ve farklı hiçbir şey söylemediler. bir şey zaten beklemiyordum kendilerine yakışanı yaptılar.

 • 05 Ocak
  10:36

  Sayın Rafet YAĞBASAN,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  Beymen Mağazacılık A.Ş