Beymen'den Yapılan Alışverişte Hakkımız Olan İndirim.

Kürşat O. |

16.08.2016 (bugün) yapmış olduğumuz bir alışverişte eşim ve kendime birer çift ayakkabı aldık. Ayakkabıları alıp ödemeyi gerçekleştirdikten sonra ana sayfa üzerinde summer8 kodu ile ekstra %20 indirim yapıldığını gördük. Sistem otomatik işlemediği ve bizim de dikkatimizden kaçtığı için müşteri hizmetlerini arayıp bu ekstra %20'lik indirimden yararlanmak istedik. Bize böyle bir şeyin mümkün olmayacağını istersek siparişimizin iptal edileceğini, çekilen ücretin 2 gün içerisinde iade edileceğini, yapabilecekleri herhangi bir şeyin olmadığını söylediler. Ben siparişimin iptali olmadan %20'lik indirimin tarafımıza yansıtılmasını, Beymen'in sepet ekranında indirim olduğuyla ilgili ayrıca uyarı çıkarması gerektiğini, zaten stoklarla sınırlı olan ürünlerin iptal olduğu zaman stokta kalmadığını "müşteri olarak bildiğimizi" fark etmelerini istiyorum. Koşulsuz memnuniyet olmaz.

Etiketler :

Fiyat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kürşat O.
  23 Ağustos
  16:37

  Beymen'den hala bir cevap bekliyorum.

 • Kürşat O.
  16 Ağustos
  20:58

  Sayın yetkili,
  vereceğiniz bilgiyi en kısa zamanda sabırsızlıkla bekliyorum.
  Kürşat

 • 16 Ağustos
  13:13

  Sayın Kürşat O. ;
  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.
  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.
  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla.
  Beymen Mağazacılık A.Ş