Cengiz E. Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü. Teşekkürler

Beymen'den Şikayetçiyim!

Cengiz E. |

Ekim ayında bir takım elbise, bir palto ve bir de kaban aldım. Önce tadilatı nedeniyle 3 gün dendi 10 gün sonra alabildim. Aldığım için sorun yapmadım. Kabanı bir kez giydim, 2. kez giydiğimde geçmeli olan bir düğmesinin kırık olduğunu gördüm. Mağazaya götürdüm onarım için teslim aldılar.

1 hafta sonra bana döndüklerinde ellerinde bu düğmeden olmadığı, merkeze gönderileceği 30-35 gün gibi bir süre içerisinde tamir olacağı söylendi. Ben de kış için aldığımı bu kadar süre beklememem gerektiğini, kabanın değiştirilmesi, iadesi veya satılmak için bekleyen başka bir kabandan düğme temini gibi alternatifler ve sorunumun çözümüne yardımcı olmalarını rica ettim.

Etiketler :

Düğme-Fermuar Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  14:51

  Sayın Cengiz ELBURUS,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  Beymen Mağazacılık A.Ş

 • Cengiz E.
  08 Aralık
  18:39

  Şikayetim çözüldü. Teşekkürler

 • Cengiz E.
  08 Aralık
  10:16

  Ekim ayında bir takım elbise, bir palto ve bir de kaban aldım. Önce tadilatı nedeniyle 3 gün dendi 10 gün sonra alabildim. Aldığım için sorun yapmadım. Kaban'ı bir kez giydim. 2. kez giydiğimde geçmeli olan bir düğmesinin kırık olduğunu gördüm. Mağazaya götürdüm. Onarım için teslim aldılar. 1 hafta sonra bana döndüklerinde ellerinde bu düğmeden olmadığı, merkeze gönderileceği 30-35 gün gibi bir süre içerisinde tamir olacağı söylendi. Ben de kış için aldığımı bu kadar süre beklememem gerektiğini, kabanın değiştirilmesi, iadesi veya satılmak için bekleyen başka bir kaban'dan düğme temini gibi alternatifler ve sorunumun çözümüne yardımcı olmalarını rica ettim.