14 Ocak 2014

Beymen'den Aldığım Gömlek Atletimi Boyadı.

29.01.2013 tarihinde Beymen club mağazanızdan pembe ipek gömlek aldım. Gömlek alındığı tarihten itibaren atletlerimi pembeye boyamakta. Geçer diye bu tarihe kadar beklememe rağmen geçmedi. Firmaya iletildi C*** bey'in koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganı varken bana üretim hatası olmadığını söylüyorlar.

Aynı gömleğin başka renginde problem yok ayrıca alışverişlerime bakıldığında firmaya ciddi bir ciro bıraktığım görülecektir. Tüm alışverişlerimi kesip ayrıca tüm çevremede bu konuyu ileteceğim gömleğide giyemediğim için çöpe atacağım.

Tülay 232 Okunma

Cevaplar

  • Tülay 06 Aralık 2014

    Hiçbir bilgi dönülmemiştir.sadece şikayeti bu şekilde kapatmış oldu Beymen club ürünleri gerçekten problem var.

  • Beymen Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın Tülay Çil, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön