16 Eylül 2013 #2014271

Beymen'den Aldığım Ürün Makineden Çıkınca Paramparça Oldu!

11/04/2013 Tarihinde aldığım t-shirt 3. yıkamadan sonra makineden paramparça çıktı. Ürünü her zaman uyguladığım biçimde, 30 derecede ve beyazlarla yıkadım. Her zaman kullandığım Omo beyazlar için olan deterjandan ve yumuşatıcıdan koydum. Makinenin içinde diğer beyaz tshirt'lerim de olmasına rağmen parçalanmış olarak bir tek bu t-shirt çıktı.


İki kere Beymen'e incelemeye yolladım. İlkinde yıkama hatası diye reddedildi, ikincisinde de tamburlu kurutma yapılmış denildi. Kurutma makinem bile yok. Beymen'den almamın tek sebebi müşterine değer veriyor olmalarıydı, artık tekrar düşünmem gerekiyor bir şey alırken.

Ege 268 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sayın Ege İşlek, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön