05 Şubat 2014 #2277252

Beymen'den Aldığım Çanta İlk Kullanışta Koptu

Daha 25 gün önce Boyner/ Beymen'den aldığım ve ilk kullanıldığım gün sokak ortasında birden askısındaki metal klipsi kırıldığı için elimde kalan Beymen markalı çantamı en yakınımda olan Citys/beymen mağazasına götürdüm, satış temsilcilerinden sanki ürün başka markaymış gibi 'aldığınız yere götürün, faturasını bulun' gibi 'tavsiyeler' ile kopuk çanta elimde uğurlandım.


Yetkililere sormak istediğim Beymen her yerde Beymen değil mi? Boyner mağazalarındaki Beymen emitasyonmuda siz ürününüzle ilgilenmediniz? Herkes yanında ürünlerin faturası ile mi geziyor? Kaldı ki clup kartım yanımda oradan alışveriş görünmüyor mu? Beni neden kopuk çantayla dolaşmak zorunda bıraktınız? Yoğun çalışan biri olarak taa aldığım şubeye neden gitmek zorundayım? Koşulsuz müşteri memnuniyeti tanımı bu mudur?

Tuğçe 230 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Erdal Çiçek, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön