03 Nisan 2013 #1721921

Beymen Para İademi Yapmıyor!

26. 02. 2013 tarihinde Beymen Club Erenköy mağazasından 2110045815014 barkod numaralı bir adet çanta satın aldım. Fatura numarası E 942273 tür. Çanta henüz ilk elime aldığımda sapı koptu. Hemen mağazaya gittim. Oradaki görevli olan S.Ö. Hanım'a, alım tarihinden itibaren 15 günlük sürenin dolmadığını ve çantanın hiç kullanılmadan ilk ele alınışında sap kısmının koptuğunu anlatarak ürünün para iadesini istedim.


Kendisi ürünü incelemeye gönderdi. Mağazadan 15 gün sonra arandım. Ürünü herhangi bir ürünle değiştirebileceklerini veya mağaza çeki verebileceklerini ama para iadesi yapılmadığını söyledi. Para iadesi yasal hakkımdır. Hiç kullanmadığım kusurlu ürünün para iadesi neden yapılmamaktadır?

Şenay 212 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Şenay Çelik, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön