21 Mart 2016

Beymen Online Alışveriş Mağduriyeti!

Beymen internet sitesi üzerinden 7 Şubat 2016 tarihinde bir cüzdan aldım. 11 Şubat'ta elime ulaştı fakat istediğimden farklı bir ürün göndermişlerdi. 12 Şubat tarihinde faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo ile geri gönderdim yanlış gelen cüzdanı ve iletişime geçerek doğrusunun gönderilmesini talep ettim.

Üzerinden haftalar geçti. Ben arada maille ve arayarak durumu öğrenmek istedim ve her defasında biz sizi arayacağız diyerek oyaladılar. 18 Mart'ta arayıp cüzdanı onlara göndermediğimi ve bir şey yapamayacaklarını söylediler. Gönderdiğimden çok emin olduğumu teslim alanın da aldığı zamanın da belli olduğunu söylediğimde sadece faturayı göndermişsiniz cüzdan çıkmadı kargo şirketiyle iletişime geçin dendi.

Kargo şirketi ise üzerinden çok zaman geçtiğini söyleyerek başından savdı.

Bu zincirde bir kişi cüzdanı çaldı veya kaybetti ama bunun sorumluğunu hiç kimse almadı büyük saçmalık.

Merve 265 Okunma

Cevaplar

  • Merve29 Mart 2016

    Beymen ısrarla kargo şirketini hedef gösteriyor ve tutumları yardımcı olmaktan çok uzak. Kargo şirketi ise madem gönderdiğiniz paketin içerisinde cüzdan yoktu veya bir şekide içerisinden alınmıştı ve paket bozuktu, o zaman teslim almamaları gerekirdi diyor. Kargo şirketine bu noktada hak veriyorum. Beymen aynı zamanda kargonun dosya olarak sisteme girilmesini bahane gösteriyor ve göndermediniz diyor fakat kargo şirketi kargo poşetine konmuş küçük biz cüzdanın zaten koli olarak değil dosya olarak sisteme girileceğini söyledi. 1 buçuk aydır yaptıkları gibi biz araştırma yapıp size döneceğiz dediler. Bekliyoruz.

  • Beymen Temsilcisi21 Mart 2016

    Sayın Merve SÖZÜER, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön