28 Ocak 2014 #2261744

Beymen Olmayan Ürünü Satıyor

17.01.2014 tarihinde, Beymen.com sitesinden satın almış olduğum ürünlerden 1 tanesinin 28.01.2014 tarihinde bana gönderilen mailde temin edilemediği belirtilmiştir. Yapılan satış sözleşmesinde ürün 7 gün içerisinde gönderilir teminatı olmasına rağmen bu madde ihlal edilmiştir.


Üstelik ben ürünü kargoda gecikme yaşanmaması için mağazadan teslim alacağımı belirtmeme rağmen. Ayrıca aynı ürünün satışı benim sipariş verdiğim tarihten sonrada, BEYMEN ve MORHİPO sitelerinde devam etmiştir. Madem bu ürün elinizde yok olmayan bir şeyin satışı nasıl yapılmaktadır, bunun izahını hiçbiriniz yapamazsınız. Tüketici mahkemelerinde hakkımı arayacağımı ve güvenilirlik konusunda iflas ettiğinizi belirtirim.

M.erdal 220 Okunma

Cevaplar

  • M.erdal01 Şubat 2014

    BEYMEN,olmayan bir ürünün satışına ilişkin bir açıklama yapamamış,bir pardon ve bir kutu çikolata ile olayı kapatmaya çalışmıştır..

  • M.erdal28 Ocak 2014

    Bu cevabı asla kabul etmiyorum,olmayan bir ürünün satışının sizin ve başka bir sitede satışına devam edilmiş ve teslimat süresi geçtikten sonra yani ayın 28'de, ürün yok; cevabı verilmiştir.Burada tüketici hakları hiçe sayılmış,tüm ticari etik kurallar çiğnenmiştir.O halde neden 11 gün beklenmiş ve bana dönüş yapılmamıştır.Yüzlerce mağazanız,depo ve stoklarınız olduğu halde 1 adet mont bulunamıyorsa eğer,siz ortada olmayan bir ürünü satıyor ve müşteriyi kandırıyorsunuz demektir.Tüketici mahkemesinde haklarımı arayacağımı belirtirim..

  • Beymen Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Erdal Çiçek, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön