30 Mart 2013 #1714822

Beymen Lekeli Gömleği Temizletip Sattı Deforme Olunca Geri Almadı!

1 yıl önce eşime Beymen Club Cepa mağazasından beyaz bir gömlek almak istedim ve bedeninden de buldum. Ancak sık denenme sonucu gömleğin bazı yerleri kötü bir şekilde kirlenmişti. Gömleği kurutemizlemeye göndereceklerini belirtip, benden ücretini alıp, satışını yaptılar. Teslim aldığımda lekeli bölgeyi bildiğim için, dikkatlice inceledim, kumaşda incelme olduğunu farkettim.


Problem olmayacağını, olursa getirmemi söylediler, alıp çıktım mağazadan. Birkaç ay sonra, çok sık giyilmeyen bu gömleğin, temizlenen yerinin yırtıldığını fark ettim. Mağazaya götürdüm, incelemeye gönderelim dediler. 1 ay sonra ses çıkmayınca aradım, kabul edilmediğini belirttiler. Bundan sonra hiçbirşey almayacağım!

Aysun 144 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Aysun Abacı, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön