30 Mayıs 2013

Beymen İstediğim Gibi Yapılmamış!

Düğünümden 11 hafta önce sipariş verip 9 hafta önce ölçülerimin alındığı - özel dikim smokin bana söz verilenin aksine 5 haftada değil 7 haftada geldi. Bu gecikme ise ilgili personelin haber vermemesi bir yana ben aradığımda konu ile ilgili geri dönüş almak için 1, 5 hafta uğraştım.

Siparişin geldiğini haber aldığımda ise asıl sürprizle karşılaştım; damatlık istediğim model değil, ceket benim ölçülerime uymamakta hatta ismim bile yanlış yazılmış. Bana söylenene göre çok üzgünler ama düğünde bunu giymekten başka çarem yok, dolayısıyla tadilat yapacaklar, düğünden sonra smokini iade edip başka Beymen ürünleri alabilecekmişim bunu da Beymen'in bir hediyesi olarak kabul etmem gerekirmiş.

Serhan 107 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Serhan Türken, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön