25 Aralık 2015

Beymen İnceleme Süresi!

İstanbul Beymen mağazasından satın aldığım çantada yaklaşık 1,5 ayda deformasyon oluştu ve ürünü iade alınmak üzere mağazadan incelemeye gönderdim. 1 hafta-10 gün içerisinde tarafıma dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen 25 gündür geri dönüş yapılmadı.

Mağazayı arıyorum, merkezde incelemede görünüyor diyor, müşteri hizmetlerine yazıyorum cevap yok, arıyorum mağazadan size geri dönüş yapılacaktır gibi yuvarlak cümleler duyuyorum. 23 gündür çantaya ne olduğu çözülemedi, sezonda aldığım çantayı 1 aydır kullanamıyorum, böyle bir firmaya bu durumun yakışmadığını düşünüyorum.

Saadet 175 Okunma

Cevaplar

 • Saadet30 Aralık 2015

  Tabi ürünü akasya Beymen mağazasından aldığımı düşünürsek onlarında ürünlerini ne kadar yakından takip ettikleri ortada.

 • Saadet30 Aralık 2015

  İstanbul Akasya Beymenden öğrendiğim üzere yasal olarak inceleme süresi 15 iş günüymüş, bugün 21 iş günü oldu.

 • Saadet29 Aralık 2015

  Birkaç gündür en kısa zamanda tarafıma bilgi verileceği söylenmekte; ancak bugün ürünü teslim ettiğim tarihten itibaren 20 iş günü geçti... Teşekkür ederim.

 • Beymen Temsilcisi25 Aralık 2015

  Sayın Saadet KOÇAK, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön