20 Ekim 2016 #6736195

Beymen Hizmet Kalitesizliği!

17/10/2016 tarihinde Beymen.com üzerinden alışveriş yaptım. Treasure / Gift Card kartımda 104,06- TL para vardı. Bu tutarın Treasure / Gift Card kartı işaretledim.
Numarasını ve güvenlik kodunu girdim. Treasure / Gift Card üzerinden çekileceği geri kalanın kredi kartımdan çekileceği yazıyordu. Bugün kredi kartımı kontrol ettiğimde tamamının kredi kartımdan çekildiğini gördüm. Daha öncede bunu yapmışlardı. Beymen gibi saygın bir firmanın bunu yapmış olmasını anlayamıyorum. Çok sinirlendim ve öfkelendim. Bu düpedüz bizleri kandırmaktan aldatmaktan başka bir şey değil. Beymen markasına hizmet kalitesine güvenmekle hata mı ediyoruz?

Özgür 710 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı24 Ekim 2016

    İmge Hanım'a ilgisi için teşekkür ederim.

  • Beymen Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Özgür A., Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön