13 Ağustos 2015

Beymen Hizmet Kalitesi Çok Kötü

Beymen bu kadar ağır mı çalışıyor? 7 Ağustos'ta verdiğim sipariş hala tedarik sürecinde görülüyor. Ürün sizin ürününüz değil mi? Nereden tedarik ediyorsunuz, uzaydan mı? Size sipariş verdiğimi unuttum. Göndermeyecekseniz siparişi iptal edin. Hizmet kaliteniz yerlerde sürünüyor. Neyinize güvenip sizden ürün alalım?

Özgür 220 Okunma

Cevaplar

  • Özgür14 Ağustos 2015

    "Koşulsuz müşteri memnuniyeti" ni müşterinize aktaramadıktan sonra slogan olarak kalmasının anlamı bulunmuyor. Yaklaşık 10 gündür ürünü gönderemediniz. Müşteri memnuniyetsizliği oluşturdunuz.

  • Beymen Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Sayın Özgür A. , Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön