02 Haziran 2015

Beymen 200 TL'lik Ürün Yerine 5 TL Verecekler!

Beymen Club İnstagram kampanyasından 500 TL hediye çeki çıktı. Harcamayı yaklaşık 2 haftada yapabildik, çünkü Ankara Cepa mağazasındaki çalışanların böyle bir kampanyadan haberi yoktu ve işlemi yapamadılar. Sonuçta ürünleri aldık.


Gömlekte sorun çıktı incelemeye gönderdiler, iade kabul edildi. Ürünün yerine başka bir ürün almak istedim, bana ürünü alırken ödediğim fark olan 5 TL kadar iade edebileceklerini söylediler. Yani 200 liralık gömlek yerine bana 5 TL verecekler! Şaka değil 5 TL. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Beymen Club gibi bir marka bunu nasıl izah eder? İkinci konu mağazadaki arkadaşın umursamaz tavrı. Çileden çıkardı beni. Hediye çekine itibar bu kadar mı oluyor sizde?

Emrah 425 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi02 Haziran 2015

    Sayın Emrah TURAL, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön