24 Ocak 2014

Beymen 20 Gündür Cevap Vermiyor

Soru basit "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" ne anlama geliyor? Bu soruma 20 gündür cevap alamıyorum. Şikayetimi (2196086 ) detaylı bir şekilde bir kere de burada belirttikten sonra çok klişe bir cevap olarak " sizi üzdüğümüz için üzgünüz vs vs "koşulsuz müşteri mutluluğu " ilkemiz doğrultusunda şikayetiniz ile ilgileneceğiz vs vs. Sonuç üzgünüz iade alamıyoruz.


Bu cevaba karşılık ben de "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" ne anlama geliyor diye soruyorum ancak henüz cevap alabilmiş değilim. İçi boş ve tüketicinin gözünü boyamaya dönük yanıltmaca olduğuna inandığım bu sözde ilkenin cevabını alana kadar da sormaya devam edeceğim. Beymen'den şikayetçiyim.

Tuncay 157 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay27 Ocak 2014

    Şikayete/soruya sadece telefon ile dönmek yerine aynı ortamda yazılı cevap ile dönülse şikayet ve yanıtı daha anlamlı takip edilebilir.

  • Beymen Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Tuncay Erol, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön