Beymen Yanlış Sipariş Üzerine İlgisizlik!

Özge O. |

16.12.2015 tarihinde internet sitenizden vermiş olduğum 22.12.2015 de alıcısının eline ulaşan siparişim içerik ve fiyat bakımından benim gönderip ödeme yaptığım ürün değildir. Bu konuyla ilgili defalarca müşteri hizmetlerinizle telefonla görüşme yapmama rağmen tarafıma bir türlü dönüş yapılmamış olup defalarca mail atmam üzerine 4.1.2016 tarihinde ürünü tarafınıza iade edip kontrollerinin yapılacağı belirtilmiştir.

Hediye olarak göndermiş olduğum çikolatayı ön dört (14) gün sonra alıcısından nasıl geri isteyip gönderebilirim? 85 lira ödeme yaptığım çikolata için 65 liralık çikolata göndermek nasıl bir müşteri politikasıdır? Müşteri memnuniyetinden anladığınız bu mudur?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge O.
  28 Ocak
  16:19

  Yaklaşık 15 gün önce yapmış olduğum şikayetle ilgili tarafıma hala mağduriyetimin giderilmesiyle ilgili bir geri bildirimde bulunulmamıştır. Siteniz aracığıyla bu sorunun bir çözüme kavuşmasını istiyorum.

 • Özge O.
  28 Ocak
  14:50

  Musait olmadıgım zaman diliminde aramıssınız ve ben aradığımda bir turlu müşteri temsilcilerinizle gorusemıyorum. Bunca zaman geçmesine rağmen magduriyetim hala giderilmedi Beymen.

 • 13 Ocak
  14:35

  Sayın Özge OĞULATA,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.