06 Eylül 2013

Beymen Ürün İptali!

Beymen. com'dan 30. 08. 2013 tarihinde aynı gün için 4 siparişim oldu. 3'ü ilerleyen günlerde sorunsuz tamamlandı ve gönderildi. Fakat en başından beri temin aşamasında olan ürünüm bugün baktığımda iptal aşamasında ve hediye idi.

Oysaki dün farkedip mail attığımda her sitedeki aynı işleyiş olan 3-7 gün süresi vs. Onu bende biliyordum anlatmalarına gerek yoktu zaten ama iyi bir geçiştirme oldu akıllarınca. Peki bugün noldu da iptal aşamasına geldi stok bilginiz bile yetersiz.

Seda 1.152 Okunma

Cevaplar

  • Seda'nın Teşekkür Mesajı10 Aralık 2013

    beymen'e arayıp ilgi ve alakalarını eksik etmediklerinden dolayı cok teşekkur ederim..

  • Beymen Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sayın Seda Kandemir, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılmış olup, gerekli önlemlerin alındığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön