12 Ağustos 2016

Beymen Teslim Edilmeyen Ürünler!

03 Ağustos 2016 tarihli bey-20160803-6***** numaralı siparişimdeki ürünler 11 Ağustos tarihine kadar gönderilmemiş ve konuyla ilgili en ufak bir bilgilendirme dahi yapılmamıştır. Ayrıca sipariş durumları her gün değişmiş temin edildi olan sipariş durumu ertesi gün temin aşamasında bekliyor olarak değişebilmiştir. 11 Ağustos günü siparişlerin durumunu sorgulamaya başladığımda ürünlerden biri anında iptal edilmiş kalan ürünlerde firmanın duyarsızlığı ve ciddiyetsizliği karşısında tarafımdan iptal edilmiştir. Olayı biraz irdelemesem ne kadar daha uzardı Allah bilir. Beymen markasına güvenip alışveriş yapıyorsunuz fakat ne yazık ki sıradan mağazalardan hiçbir farkları olmadığını görüyorsunuz. Ödemenizin iade süreciyle birlikte en az 15 gün bekletildiğine mi üzeleceksin yoksa firmanın aymazlığı yüzünden keyifle verdiğin siparişlerin ulaşmamasına mı. Bu hareket sana çok ama çok yakıştı Beymen club.

Emir 249 Okunma

Cevaplar

  • Emir12 Ağustos 2016

    Bu standart cevabı kaç kişiye daha verdiniz inanın çok merak ediyorum zira şahsen ben en az 2 3 kere duymuşumdur diğer kardeş kuruluşlarınız hariç. Fakat artık yeter ve sizden bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

  • Beymen Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Sayın Emir E. . ; Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön