Beymen Taşıma İrsaliyeli Teslimat Yapıp Fatura Kesmiyor.

Halil S. |

Eşim adına 428251 sipariş numarasıyla Beymen Online mağazasından sipariş verdik. Siparişi 9/12/2015'te teslim aldık. Birkaç ayrı siparişimle beraber 428251'in faturasını Call Center'dan Ö***** Hanım, B***** Bey, E***** Bey, son olarak U*****Bey'den istememe rağmen parasını verdiğim ürünün faturası gelmedi ve her defasında atlatıldım, tam bir aydır. En son siparişim için tam bir aydır Beymen Call Center'i on defadan fazla aradım. 2 ya da 3 mesaj attım fakat parasını ödediğim ürünlerin KDV'sinin üstünde olduğu faturalar gelmiyor, ben faturaları gidere işleyemiyorum, Beymen (faturayı kesmediyse ki durum onu gösteriyor) vergi vermiyor. Gerekli şikayetleri 08.01.2016'da Maliye'ye ulaştırdım.

Etiketler :

Bayi Geç Teslimat Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  11:56

  Sayın Halil SABANCI,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.