01 Nisan 2015

Beymen Tadilat ve Para İadesi Yapamayan Kurumsal Firma!

Erenköy Club Beymen mağazasından aldığım takımın gerekli tadilatlar yapılarak Ankara Cepa Club Beymen mağazasına yollanmasını istedim. Yapılan tadilat da ise fazla kısalmış ve ceket olmayacak derecede küçülmüştü.

Konu ile ilgili olarak Cepa mağazasına takımı iade ettim ve ilgileneceklerini söylediler. 1 hafta boyunca arayan eden olmadı ve 1 hafta sonra aradığımda Erenköy mağaza müdürünün beni arayacağı söylendi. 1 hafta daha bekledim ve tekrar aradığımda hediye çeki verelim dediler. Bende para iadesi istedim.

Cepa mağazası bu işlemi yapamayacağını (aynı posttan işlem yapılması gerektiğini) belirtti. Erenköy mağazasına gittiğimde ise ürün bizde değil oradan halledin dediler.

Kaan 452 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Kaan Evrim MUTLU, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön