15 Mart 2013

Beymen Tadilat Süresi Çok Uzun!

Buyaka Beymen den 2 hafta önce bir etek satın aldım. Boyunda kısaltma yapılamaz düşüncesi ile almaktan almaktan vazgeçmiştim satış sorumlusu Ö. hn. tadilat yapılabileceği bilgisini verdi ve en geç 1 hafta içinde bana teslim edileceğini söyledi. Teslim olmadı ve tarafıma gecikme olacağına dair bilgi de verilmedi.

Ben aradım bir sorun olmuş 3 gün içinde tarafınıza kurye yaptırıyorum dedi tamam dedim yine 1 hafta oldu yine ben aradım şimdi de telefona çıkan başka bir görevli ürünün bugün geldiğini bana bugün kurye yapacağını söylüyor. Beymen gibi bir firmanın bu tutumunu kabul etmek istemiyorum. İlgili birimlerden tarafıma dönüş ve açıklama rica ediyorum.

Ali 133 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Ali Serhat Sütlü, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön