04 Nisan 2013

Beymen Kalite Problemi!

Beymen Antalya şubesinden satın almış bulunduğum takım elbise ile ilgili pantolonda meydana gelen dikişlerdeki esnemeden dolayı 2 defa ürünü incelemeye gönderdim fakat kalite problemi olmadığı belirtilerek geri iade edildi. Yakın zamanda pantolunum iş hayatımda beni mağdur edecek şekilde problemli bölgeden sökülerek sıkıntı yaşamama neden oldu.

Müşteri ilişkileri ve ürünü göndermiş bulunduğum Beylidüzü Marmara Park Mağazasının ilgisiz tavrı ödediğimiz paranın karşılığında hizmet alamadığımızı göstermiştir. Mağduriyetimin giderilmemesi durunda her alanda bu sıkıntılarımı dile getirecek ve yasal tüm yolları da kullanarak hakkımı arayacağım.

Yunus 237 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Yunus Arslan, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

  • Yunus28 Temmuz 2013

    Kesinlikle her anlamda sıfır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön