Beymen İndirimdeki Ürünlerin Gönderilmemesi!

Belgin Arikan K. |

18 Ağustos'da Beymen'den sezon sonu indiriminde aldığım çantanın gönderilmemesinden şikayetçiyim. Üstelik bunun stok hatası denilip daha önce indirimde aldığım çanta, ayakkabı ve bot ürünlerinde başıma gelmiş olmasından şikayetçiyim. En çokta aslında o ürünlerin ellerinde olup, elemanlarının kendi müşterilerine sattıklarını düşünmekten şikayetçiyim. Üstelik mağduriyetimi bildirdiğim halde hiçbir şey yapmadılar. Kaç kez başıma geldiği için telafi etmelerini istedim, Beymen markasına güvenip alışverişimi yaptığımı dile getirdim yine de olumlu sonuç yok. Bu kadar stok hatası yapılıyorsa o zaman gerekirse müşteriye sezondan ürünü bulmalar gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  09:56

  Sayın Belgin K.,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.
  Beymen Mağazacılık A.Ş