05 Ocak 2016

Beymen Hayalet Sipariş..

18 Aralık tarihinde, Beymen.com internet sitesinden 'yılbaşı hediyesi' olması amacı ile bir çift Tory Burch ayakkabı satın aldım. Teslimat seçeneği olarak da bizzat gidip almak amacı ile Marmara Forum (Bakırköy) seçtim. 19 Aralık tarihinde gelen mailde, siparişimin yola çıktığı ve '24 saat içinde' ilgili mağazaya ulaşacağı yazıyordu.

Yılbaşı kapıya dayanınca 30 ve 31 Aralık tarihlerinde 'son bir umut' diyerek 2 kere müşteri temsilcileriyle görüşüp durumu ilettim, ikisi de bilgi edinip döneceklerini söylediler, ikisi de dönmediler. Gerçek isim midir bilinmez ama bunlardan ilki Ö** Hanım (30 Aralık), diğeri ise B** Bey (31 Aralık) idi. Bugün 4 Ocak bitti, söz konusu 24 saat hâlâ bitmedi.

Alp 145 Okunma

Cevaplar

  • Alp 02 Mart 2016

    Siparişim, buradaki şikayetimi takiben yaptığım ısrarlı görüşmelerin ardından Marmara Park - Beylikdüzü'nde ortaya çıktı ve Marmara Forum'a iletildi. Marmara Forum ile Marmara Park'ın zaman zaman benzer şekilde karıştırıldığı söylendi. Enteresan olan, Marmara Park'taki Beymen şubesinde kimsenin "yahu burada bir paket var ve 1 aydır alan yok, bi arayıp sorsak mı üzerindeki alıcı numarasını" diye sormamış olmasıydı. Her neyse, uzun uğraşlar sonucu ürün artık bizde, geç yorum için okuyucular kusura bakmasın lütfen.

  • Beymen Temsilcisi05 Ocak 2016

    Sayın Alp BÜYÜKKARA, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön