20 Mart 2014

Beymen Hatalı Ürün Sattı.

Bursa Beymen Korupark mağazasından 25.02.2014 tarihinde aldığım ceketi, 12.03.2014 tarihinde üzerinde oluşan bölgesel tüylenmeden ötürü geri götürdüm. Ceketi teslim ettiğim mağaza görevlisi de hatayı gördü ve ceketi inceleme için aldı. En sonunda merkezde yapılan inceleme sonucunda cekette kalite problemi olmadığını söylediler.

Görünen köy klavuz istemez. Mağazadaki görevliye gördüğü tüylerin normal olup olmadığını sorduğumda cevap bile veremedi. Oradaki gariban mağaza görevlisini azarlayarak bir noktaya varamayacağım için konuyu mağazada uzatmadım; ancak böyle bir markanın bir ton para vererek aldığım ürününden şikayetçiyim.

Mine 446 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi20 Mart 2014

    Sayın Mine TOSUN, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön