21 Mart 2013

Beymen Fiyatta Yanıltıyor!

Mağazanın tam girişinde 1 gömlek alırsanız 35 TL, 2 gömlek alırsanız 49 TL yazan standın tabelanın tam altından 2 adet gömlek beğendim. Kasaya geldiğimde 50 TL uzattığımda, bir dakika fiyatta yanlışlık olmasın diyerek barota okutturdular ve iki gömleğe 100 TL fiyat istediler.

Mağaza müdürüne, tabelada 49 TL yazdığını söylediğimde , bu gömlekleri başka standa koymanız gerekmekte değil mi dediğimde mağazanın dekorunu başka arkadaşların yaptığını onlara karışamıyacağını söyledi.

İki gün sonra mağazaya baktığımda fiyatı farklı gömlekler gene aynı standa duruyordu. Müşteri fiyatı makul bulup gömlekleri alıp kasaya geldiğinde, fiyat farklı olunca, mahcup olmamak düşüncesiyle ürünü alıyor.

A.celalettin 156 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın A. Celalettin Ceyhun, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön