Zeynep Dilem G. Teşekkür Mesajı

Beymen kendisine yakışanı yaptı, benimle iletişim kazası yaşayan mağaza yöneticisine uyarı verirken telefon kılıfını da iade alıp yerine çek verdi.
Teşekkür ediyorum

Beymen Değişimi/İadeyi Kabul Etmedi.

Zeynep Dilem G. |

Cumartesi günü Beymen’e bağlı olan Marc Jacobs mağazasından telefon kılıfı aldım. Kılıfın içinde ve arka yüzeyinde ufak çizikler bulunmaktaydı. Bunu mağaza görevlisine gösterip depoda başka ürün var mı diye sorgulattım. Üründen ellerinde başka olmadığı için buna takılmamayı seçip alarak eve gittim.

Evde kılıfı taktığımda elimde durduğu 5 dakika içerisinde 2 defa elimden kaydı. Dışarıdayken elimden düşürme ihtimalini göz önüne alarak iade etme kararı aldım. Ürünü çıkartıp kutusuna geri koydum ve Salı akşamı Beymen mağazasının yolunu tuttum. Oradaki görevliye durumu izah
ettim, onay almak için mağaza yöneticisine gitti. Değişimi ve iadeyi kabul etmedi.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep Dilem G.
  19 Şubat
  09:14

  Beymen kendisine yakışanı yaptı, benimle iletişim kazası yaşayan mağaza yöneticisine uyarı verirken telefon kılıfını da iade alıp yerine çek verdi.
  Teşekkür ediyorum

 • 23 Aralık
  14:17

  Sayın Zeynep Dilem GÜZELCE,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  Beymen Mağazacılık A.Ş