09 Haziran 2016

Beymen Club Tadilat Problemi!

08/06/2016 tarihinde gündüz saatlerinde alışveriş yapmış olduğum Beymen Club Carrefour SA AVM İçerenköy mağazasından almış olduğum ürünlerden biri için tadilat (Paça boyu kısaltma) talep ettim. Tadilat işleminin ertesi gün 13:00 saatinde hazır olup olmayacağını sordum ve 12:30'da hazır olacağı belirtildi. Ertesi gün belirtilen saatte mağazaya gittiğimde önce ürünüm bulunamadı sonrasında terzi ile iletişime geçildi, terzi ellerinde böyle bir ürün olmadığını söyledi. Yaklaşık 10 dakikalık bir arama sonrası ürünün terzide olduğu ve işleme başlanmadığı ortaya çıktı.
Şikayete konu olan olay ciddi olmayabilir fakat burada mağazanın söylediği zamanlara göre insanlar günlerini ve görüşmelerini programlıyor. Gösterilen ilgi ve alakanın müşterinin ödeme yapmasına kadar değil, bu özenin aynı şekilde satış sonrasında ve verilen sözlerde de gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Taha 438 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Temsilcisi09 Haziran 2016

    Sayın Taha B., Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön