12 Ağustos 2016

Beymen Business'dan Aldığım Takım Elbise Sorunu!

28.07.2016 Marmara Forum Beymen Business'da takım denedim ceket büyük oldu, satış temsilcisi ceketi ve yeleği kendi terzilerinde bir beden küçülteceklerini ve beğenmediğim takdirde geri alacaklarını söyledi fakat tadilat sonrasında cekette bir çok kusur vardı. bu sebepten ikinci kez tadilata aldılar ve bin lira verip aldığım takım henüz giyilmeden 2 kez tadilat gördü ve sonucunda yine istenilenden çok uzaktı. Düğün tarihi geldiği için takımı o haliyle giymek zorunda kaldım. Mağaza yetkilisi 3. kez tadilat önerisinde bulundu, genel merkeze mail attım "tadilat görmüş takımı iade alamayız." diyorlar. sanki ben kafama göre alıp tadilat yapıp geri getirmişim gibi, son mailime geri dönüş bile yapmadılar. Firmanın adına güvenip yaptığım alışveriş sonucu gördüm ki tek amaçları ürünü satmak ve sizin memnuniyetiniz, mağduriyetiniz zerre umurlarında değil.

Sinan 345 Okunma

Cevaplar

  • Sinan15 Ağustos 2016

    Ben tadilatı alıp kendi seçtiğim bir yerde yaptırmadım, bana satış yapılırken orijinali gibi olacağı garanti edildi olmazsa değiştirilebleceği söylendi madem prosedürler standart o zaman satış elemanlarınızı eğitin. Çözüm olarak sürekli tadilat öneriyorsunuz ama sıfır takım 2 kere tadilata gitti ve sonuç olumsuz gerçekleşti sizden alışveriş yapmış olmanın bir getirisi midir defalarca sök tak yapılmış ve buna rağmen sorunlu takımı giymek zorunda kalmak? Sorunu mağazayla çözemediğim noktada benim muhatabım mağazadaki vasıfsız eleman değil beymendir. Ve gelinen noktada markanızı tercih ettiğim için bin pişmanım.

  • Beymen Business Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Sayın Sinan C., Ürününüz ile yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. Değişim/iade prosedürleri gereği faturanızda da belirtildiği üzere tadilat görmeyen, kullanılmayan, etiketi üzerinde ürünlere ilişkin 30 gün içerisinde işlem yapılmaktadır. Bu koşullara uymayan ürünlere ilişkin üzülerek yardımcı olamamaktayız. Ürününüz de tadilat kusuru olduğunu tespit ettiyseniz ilgili hizmeti aldığınız mağaza yetkilimiz gerekli kontrolü sağlayarak, mümkün ise tadilatı ya da değişimi/iadesi hususunda sizlere yardımcı olacaktır. Tadilatını talep ettiğiniz ürünler hazır giyim ürünleri olup, ilgili işlemler sonrasında orijinalliğini koruyamayacaktır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Beymen Businee Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön