17 Ekim 2016 #6711472

Beymen'in Beymen Business'ın Kendilerine Bağlı Olmadığını Söylemesi

Beymen'den aldığın takım elbisenin pantolonu kısa bir kullanımdan sonra kendiliğinden yırtıldı. Firmaya ürünü göndermeme rağmen konuyla hiç ilgilenmediler. Sağ olsunlar hatalarını bile kabul etme lütfunda bulunmadılar. Bir daha asla Beymen'den ve bağlı zincirleri Boyner'den bir şey almayı düşünmüyorum. Yerli üretimin kalitesizliğinin, ilgisizliğinin işaretidir bu. Firmayla bu konuda bir görüşme yaptım ürünlerini sattıkları Business şirketinden sorumlu olmadıklarını söylüyorlar. Yani iki ayrı firma var ortada tüketiciye tek bir firmaymış gibi gösterilmesine rağmen yan sanayi üretim yaparak Beymen adı altında satıyorlarmış. Böylelikle müşteri memnuniyeti garantisini de ortadan kaldırıyorlarmış. Telefonda tarafıma yapılan açıklama bu. Beymen, Boyner ve Beymen Business canları istediğinde ortak tek bir şirket grubu istemediğinde ayrı şirketlermiş bunu da öğrendik.

Alper 488 Okunma

Cevaplar

 • Alper01 Temmuz

  İki yıl oldu halen çözüm sunulmadı, başarısız bir marka yönetimi...

 • Alper22 Aralık 2016

  En kısa sürede yardımcı olacağız demelerinin üzerinden 1, 5 ay geçti neredeyse, bilgisi olsun herkesin. İletişimleri ve organizasyonları sıfır.

 • Alper07 Kasım 2016

  Herhangi bir sonuç alınmadı, geri dönüş de yapılmıyor artık; yokmuş gibi davranarak sorunu çözmeye çalışıyorlar, okuyan herkes bilsin başka firmalara yönelsin.

 • Alper26 Ekim 2016

  Görüldüğü üzere Beymen adlı marka Beymen Business'a, Beymen Business adlı marka Beymen'e atıyor topu ve sorun çözmekten aciz bir şekilde hareket ediyorlar ve hâlen benim birileriyle görüşmemi bekliyorlar. İyi çalışmalar, sorun çözmedeki başarısızlığınızla mutluluklar... Her iki firma da bitmiştir benim adıma.

 • Beymen Business Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Alper İ., Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili , Beymen müşteri ilişkileri ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Beymen Business Müşteri ilişkileri.

 • Alper24 Ekim 2016

  Neredeyse 1 hafta geçti ancak Beymen Business herhangi bir işlem yapmadı. Beymen, Beymen busıness ve bağlı şirketler grubu Boyner'le olan tüm organik bağlarımız kopmak üzere... Hatta bağ kopması bir yana bayrak açmak üzereyim kendilerine. Hadi bakalım...

 • Beymen Business Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; Ürününüz ile yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla, Beymen Business Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön