31 Ocak 2014 #2268179

Beymen Business'ten Aldığım Pantolonda Sökülme Oldu

Eylül 2013'te aldığım takım elbisenin ağında 2. defadır sıkıntı yaşıyorum. Kayıtlarının mağazanızda bulunduğunu belirtmek isterim. Şu an takım elbisem Balçova mağazasındadır. Tüketici hakları mahkemesine başvurmak için sizde bulunan kayıtları almak üzere 07/02/2014 günü İzmir Organize sanayi bölgesindeki mağazanıza geleceğim.


Kalite kontrol ekibinizin yaptığı incelemenin yetersiz olduğunu düşünmekteyim. 5 ay içerisinde 2 kez sökülen, eriyen, toplam 5-6 defa giydiğim bir pantolonu nasıl bu duruma geldiğini savunabileceğinizi merak ediyorum. Beymen Business'ten şikayetçiyim.

Murat 101 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Murat Fehmi Ö; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Söz konusu ürününüzde oluşan deforme sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır. Yün oranının yüksek olduğu ürünlerde ter asidine bağlı deformasyon oluşabilir. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremediğimizi bildiririz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön