22 Ekim 2016 #6756265

Beymen Business'da Kalitesizlik

İzmir Bornova Park Bornova AVM 'deki Beymen Business mağazasından 2 adet takım elbise satın aldım. Ertesi gün birini giydim ve cep kısmından yırtıldı. Manisa'da ikamet ettiğim için 1 hafta sonra mağazaya iade amaçlı gidebildim. Bu sürede ürünleri hiç kullanmadım. Mağazanın yetkili müdürü iade alamayacaklarını ,çünkü ürünün tadilatlı olduğunu söyledi. Pantolonun paçasının yapılması tadilat değildir zorunluluktur. Tadilat dediğin daraltma açma vb. işlemlerdir. Bir de bir saygısız tavırlar var böyle ben ürünü sattım bana ne der gibi. Kendimi zor tuttum. Dikiş bu atar diyor. Alın size Beymen Business kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ortada. Hep beraber alkışlıyoruz.

Emre 496 Okunma

Cevaplar

  • Emre25 Ekim 2016

    Bir takım elbise alıyorsunuz ve ilk gün cebin kenarından yırtılıyor. Pekala biz sizin ürünlerinizi nasıl test edicez? Etiketlerini sökmeden ve paçasını yaptırmadan gideceğiz gezecez sonra sorun olursa iade mi edeceğiz? Müşteri memnuniyetine bak. Müşteri memnun değil. Sizin iade politikanız iadesinin imkansızlığı üzerine kurulmuş. Etiketli ve tadilatsız saçmalığına bak. Sizden son alışverişim olsun.

  • Beymen Business Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Emre Özünlü, Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Mağazalarımızdan satın alınan ürünlerde kullanılmayan, etiketi üzerinde, tadilat işlemi uygulanmamış ürünlere dair satın almış olduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde, iade talebinizi ilgili mağazaya, değişim talebinize ise Beymen Business mağazamıza iletmeniz durumunda talebiniz işleme alınacaktır. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Beymen Business Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön