25 Haziran 2013

Beymen Business Yıpranan Ürünün Değişimini İstiyorum!

Beymen Budıness tarafından birkaç sene önce 'BR' Mağazacılığa devredilmiş!..Bunu daha önce Araştırmış olsaydım ürün almazdım!.ben eşime bir takım elbise aldım.Fakat ürünün pantolonu bir kaç giyimden sonra yıprandı yırtıldı!


İnceleme sonucu ürünün kumaş kalitesinin iyi olduğu!.Takılma sonucunda oluşabildiği!.Fakat eşim ürünü hiç bir şekilde bir yere takıp yırtmadı,tekrardan incelense bile aynı sonuç iletilirmiş.Biz kalitesine güvendiğimiz Beymene inanmıştık!Değişim istiyorum!..

Burçin 211 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Burçin Ç; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Burçin19 Temmuz 2013

    Puanlama yapamadım,sanırım sistemde sorun var!...kesinlikle ve kesinlikle kalitesinden şüphe ediyorum,ve hiç bir şekilde firmaya inancım ve güvenim kalmadı!bir daha alışveriş etmeyi düşünmüyorum

  • Burçin11 Temmuz 2013

    Beymen busıness ten cevap

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön