04 Ekim 2016

Beymen Business Yaşadığım En Kötü Alışveriş Tecrübesi

Ankara Cepa AVM Beymen Business mağazasından takım elbise beğendim. Takımın kampanya dahilinde olduğu ve istediğim bir gömlek, kravat ile 750TL'ye düştüğünü söylediler. Başka firmalarda da benzer takımdan beğenmeme ve Beymen Business'da çok daha pahalı olmasına rağmen Beymen'den almaya karar verdim. Takımı denedim, paçalarının ölçüsü alındı, gömlekleri denedim bir tane seçtim. Yaklaşık 45 dakika tuttu. Kasaya gittim. Beğendiğim gömleğin kampanya kapsamında olmadığını, onu alırsam 979 TL olacağı veya istersem eski sezon düz bir gömlekle kampanyadan yararlanabileceğim söylendi. Vakit kaybı yaşatmalarına ve çok mutsuz olmama rağmen kabul ettim. Başka gömlek getirdiler. Onun da kampanya dahilinde artık olmadığını, 850 TL'ye geleceğini söylediler! 45 dakika kıyafet deneyip, 15 dakika kasada kaybettikten sonra kıyafetleri almadan çıktım. Hayatımda yaşadığım en kötü alışveriş tecrübesini yaşadım.

Eray 427 Okunma

Cevaplar

  • Eray10 Ekim 2016

    İlgili firma tarafından arandım. Üzüntülerini dile getirdiler. Bu arada mağazadaki çalışan beni bilgilendirdiklerini söylemiş, yani yalan söylemiş. Halen Beymen Business tarafından müşteri memnuniyeti sağlamak için bir girişim yok.

  • Beymen Business Temsilcisi06 Ekim 2016

    Sayın Eray Yüksel, Mağazamızda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla. Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön