21 Aralık 2017
Yorum Yap
#9928370

Beymen Business Ürünler Kalitesiz Çıktı!

Kurumsal bir işe başlamadan önce Beymen Business İstanbul Forum AVM'den 4 adet takım elbise aldım fiyatlarını tahmin edersiniz. 6 ay içerisinde özellikle kol astarları yırtıldı, yan cepte sadece mendil taşırım cepler yırtıldı, iç cepte sadece imza kalemi takarım iç cepler yırtıldı, pantolon demir kıskaçları düştü (kilolu değilim). 1 yıl oldu şu an 1 tanesinin de rengi soldu. Toplamda 4 Beymen takımla beraber 8 takım elbisem var ve değiştire değiştire giyiyorum ve bir takım elbiseyi genelde 2 gün maksimum 3 gün giyiyorum. Keşke bu markadan alışveriş etmeseydim.

Sertaç Sertaç 782 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç08 Şubat 2018

    1000 TL üstünde aldığım takımların cepleri, astarları yırtık, kumaşı tüylenmiş, zımbaları düşmüş, renkleri solmuş durumda beyzadeler sanki pazardan almışım gibi standart mesaj yazıyor.

  • Beymen Business Temsilcisi22 Aralık 2017

    Sayın SERTAÇ O., Ürününüz ile ilgili yaşadığınız sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazalarımızdan satına alınan ürünleriniz için satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl içerinde inceleme sağlanmaktadır. Ürünleriniz Kalite Kontrol Departmanımız tarafından incelenmekte ve üretim kaynaklı ya da üretimin sebep olabileceği tüm deformasyonlarda müşterilerimize yardımcı olmakta, değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürününüzü faturanız ya da alışveriş bilgileriniz (kim tarafından, ne zaman veya nereden alındığı ) ile birlikte mağazamıza teslim ederek incelenmek üzere gönderimini yapabilirsiniz. Satış kaydı bulunamayan ürünler için işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek isteriz. İnceleme sonucu, en geç 7 gün içerisinde sistemdeki kayıtlı numaranızdan SMS kanalıyla bildirilmektedir. Saygılarımızla. Beymen Business Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler