29 Mart 2013 #1714118

Beymen Business Tüylenme Oldu!

Denizli bulunan (Beymen Busıness) firmasından 30/11/2012 tarihinde Takım Elbise aldım, ürünün pantolonunun fermuar bölümünün olduğu bölgede tüylenme ayıbı ortaya çıktı firmaya müracaat ettim tüylenmenin sürtünme sonucu oluştuğu, tüylenmelerin normal ve dünya standartlarında olduğu, ürünün deforme olan kısımlarının tadilat edildiği bildirildi.


Firma üründeki ayıbını kabul etmemiş olsa da, yaptığını beyan ettiği tadilatla üründeki ayıbını kabul etmiştir, fermuarın olduğu ön bölümünün sürtünmeye maruz kalabilmesinin mümkün olamayacağı, üründeki tüylenmenin üretim veya kumaş kaynaklı bir sorun olduğu kanaatindeyim, ürünün iade alınıp ücretinin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Süleyman 43 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Süleyman B; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön