20 Ocak 2014 #2244636

Beymen Business Personeli Çok Kaba

18 Ocak 2014 saat 18:35’te Marmara Forum “Beymen Business” mağazanızda idim. Satış elemanınız “S** M***” eşime kabindeki eşyasını aldırdı ve diğer müşteriyi boş kabin olduğu halde o kabine aldı. Sorduğumda kendisi davranışının doğal olduğunu ifade etti. Davranışının yanlış olduğunu söyledikten sonra durumu mağaza sorumlunuza bildirdim.


Yaşadıklarımı kağıda not ederken M**** yüksek sesle bağırarak geldi; işe yeni başladığını, benim şikayet etmemi beklemeyeceğini, istifa ettiğini belirtti ve telefon etmek suretiyle bu durumu bildirdi. Yıllardır hizmet aldığım mağazalar zincirinizde karşılaştığım hoş olmayan durumu gereği için bilgilerinize sunarım

Gülruh 129 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Gülruh A; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Konuyla ilgili mağaza personelimiz ile görüşme gerçekleştirilmiştir. Bu doğrultuda gerekli önlemleri alacağımızı ve gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön