24 Aralık 2015

Beymen Business Mont Deri Detayları Yırtıldı!

Boyner'den aldığımız Beymen marka mont hiç yıkanmaması/kuru temizleme yapılmamasına rağmen kendiliğinden yırtıldı. (Deri detayları cep kenarında olması rağmen) Boyner üzerinden Beymen'e gönderildi ancak hiçbir sebep belirtmeden ret cevabı alındı.


Anlamadığım 400 TL fiyatlı bir Beymen ürünün %20 oranında bile olmayan deri detayı için nasıl bu kadar kalitesiz bir suni deri kullanılır? Beymen bu ürününün ayıplı olduğunu neden kabul etmez? Ve biz bu ürünü kuru temizlemeye bile veremezken nasıl kullanabiliriz?

Gülşen 224 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi30 Aralık 2015

    Sayın Gülşen Bostancı; Markamız Beymen Business olup, Beymen Studio ürüne ilişkin satın aldığınız kurum olan Boyner ile irtibata geçmeniz ya da yönlendirme talep etmenizi önerir, iyi günler dileriz.

  • Gülşen29 Aralık 2015

    Merhaba Boyner, Beymen studio ismi ile ürünmü üretiyor anlamadım? Boyner bir aracı kurumdur, lütfen bana Beymen Stüdyo için beymene ait ürünü ile ilgilenecek bir kontak iletin o halde. Boyner ürünle ilgilenmemektedir.

  • Beymen Business Temsilcisi29 Aralık 2015

    Sayın Gülşen Bostancı; İlgili ürününüzle yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. Belirtmiş olduğunuz ürünün Beymen Business olmaması Beymen Studio olması nedeni Boyner Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmenizi önerir, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön