20 Ocak 2014 #2244489

Beymen Business Marka Pantolonum 3 Ayda Eridi

15/09/2013 tarihinde Beymen Business mağazasından iki tane pantolon aldım. Kadife olan 3 ay dolmadan ağlarından eridi. Ürün değişimi için fabrikaya gönderdik cevap geldi: Tüketici hatası. Demek ki oturup kalkmasını bilmiyormuşum.


Almış olduğum diğer pantolonda bir problem yokken yani bu pantolonu giydiğimde oturup kalkmasını becerebilmişim ama kadife pantolonu giyerken oturup kalkmasını becerememişim. 15-20 liraya ürün satan firmalar bile mallarına sahip çıkıyor. Beymen dünyanın parasını alıyor malına sahip çıkmıyor. Tüketici hakem heyetine gideceğim.

Adnan 134 Okunma

Cevaplar

  • Adnan22 Eylül 2014

    Tüketici Hakem Heyetinden karar çıktı.Ürünün ücretinin geri ödenilmesine karar verildi.0850 455 5657 nolu telefonunuzu aradım açan olmadı.Nasıl bir süreç izleyeceğim bu konu ile ilgili bilgilendirmenizi bekliyorum.

  • Adnan23 Ocak 2014

    Aynı gün yine sizden aldığım diğer pantolon da neden bir sorun oluşmadı.Ben Tüketici Hakem heyetine dilekçemi verdim.Bilirkişi adil kararı verecektir. Biz öyle zengin insanlar değiliz.75 -100 lira gibi rakamlar bizim için büyük rakamlar.Hakkımı helal etmiyorum size.

  • Beymen Business Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Adnan K; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemeler neticesinde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremediğimizi bildiririz. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön