25 Şubat 2013

Beymen Business Kumaşta Erime Oldu!

20 İş günü incelemeden zorla gelen, ara ara gidip sorduğumda ise bana açıklayıcı cevap vermeyen yarın sizi arayıp durumu bildireceğiz deyip bildirmeyen ve 20. iş gününü takip eden günde beni arayıp olumsuz sonuçlandığı bildiren bir durum. Takım elbisenin pantolonun da kumaşta erime meydana geldi bunun üzerine ürünü mağazaya sorunumun çözüleceğini düşünerek geri götürdüm.

Arkadaşlar ürünü alıp incelemeye gönderdiler, 20 iş günü sonra gelen cevap ise temizleme hatası olduğu ürünün sadece kuru temizleme yapılabileceği sorunun tüketiciden kaynaklandığı yönündeydi. Bu tarz ürünlerin sadece kuru temizleme yapılacağını bende biliyorum ve beymen business gibi bir firmanın bunun arkasına sığınması doğru değil.

Cüneyt 32 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Cüneyt O; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön