21 Şubat 2013

Beymen Business Kaban Deforme Oldu!

Kasım 2012de Beymen Business mağazasından aldığım erkek kabanın içindeki polysterler ip gibi dışına çıkmaya başladı. ocak ayında ürünü satın aldığım mağazaya teslim ettim. İzmir' de ki Kalite Kontrol!! Departmanına gönderdiler. İncelemişler ve ürünün hatalı yıkandığına kanaat getirmişler ki bu sonuca nasıl ulaştılar anlamak mümkün değil zira ürün hiçbir şekilde yıkanmamıştı.

Konu ile ilgili aradım. Müşteri temsilcisi bayana (ki 444lü bir hatları yok normal santralden telefonunuzu bağlıyorlar) durumu anlatıp ürüne sadece yağmur suyunun değdiğini ifade ettim ancak kendisi 10 dakika boyunca ürünü kullanım talimatına uygun kullanmadığım şeklinde ifadelerde bulundu. Özetle sadece Adı (BB) var.

Onur 69 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Onur A; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön